top of page

מעבר דירה

מעבר דירה

שירותי הובלות דירה בפריסה ארצית!

 

למה דווקא אנחנו?

* ניתן להזמין שירותי אריזת דירה (אריזת הריהוט יום קודם)

* אפשרות להביא מנוף

* מחיר אטרקטיבי החל מ-300 ש"ח לדירת חדר 

* ניתן לקבל הנחות והטבות מיוחדות עבור קרטונים ושירותי אריזה למזמינים הובלה לדירה בעלת 5 חדרים ומעלה

* פירוק הרהיטים והרכבתם בדירה החדשה

* זמינות 24 שעות ביממה - לא כולל שבתות וחגים

* הובלות מהיום למחר!

* ביטוח כלול במחיר

להתייעצות חייגו: 0722-422-622

מתכננים הכל מראש

חשוב לתכנן מעבר דירה בצורה טובה. כדאי לסדר את כל הבירוקרטיות על מנת לחסוך כאבי ראש, בין אם זה קבלת דואר לכתובת החדשה או סתם לעדכן את המשפחה. בנוסף תכנון יעיל עשוי להוזיל לכם את עלות ההובלה!

מתמקמים בדירה החדשה

העברת הבית החדש שלכם יכולה לקחת יום, או מעל לשבוע. זה לגמרי תלוי בכם, אך על ידי התנהלות נכונה תוכלו לחסוך זמן רב. בין אם זה זמן שתחסכו בהובלה עצמה, באריזה, או בניהול בירוקרטיה אתם תוכלו לחסוך כסף ובעיות שונות.

 

עדכון מול משרד הפנים

במעבר דירה חשוב מאוד לעדכן את הכתובת החדשה במשרד הפנים. ניתן לעשות זאת באינטרנט, באתר של משרד הפנים, וכך לחסוך זמן ותורים ארוכים. במידה ואתם חוזרים לדירה ישנה בה התגוררתם בעבר, כנראה שתצטרכו לגשת למשרד הפנים עם המסמכים המוכיחים שהנכס בבעלותכם. חשוב לעדכן זאת בהקדם על מנת שיוכלו לשלוח לכם את המכתבים שלכם לאחר מעבר דירה.

חשבון החשמל בדירה החדשה

לפני שאתם עוזבים את הדירה הישנה, בדקו את המונה. עדכנו את חברת החשמל על מנת שלא יחייבו אתכם גם עבור הדירה הישנה!

חשבון המים וארנונה במעבר דירה

חשבון מים וארנונה מגיע ביחד. הסרת שמכם מהדירה הישנה והארנונה תסיר גם את החיובים שלכם על מים. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס עזיבת נכס ולעדכן את הכתובת החדשה על מנת למנוע מתשלום מיותר.

חשבון גז במעבר דירה

נושא זה הינו פשוט מאוד. רוב הדיירים רוכשים בלון גז עם התקנה, ולכן התשלום אינו מתחדש לבד.

עדכון קופת החולים

כולם מחוייבים להיות רשומים בקופות חולים. לכן כדאי מאוד לעדכן את הקופה שלכם במעבר הדירה, וזה לא משנה אם אתם בכללית, מאוחדת, מכבי או לאומית, כל מה שעליכם לעשות הוא לגשת לקופת חולים ולבקש לעבור. יבקשו מכם למלא טופס מסויים, ולפעמים תהיו מוגבלים במעבר קופה אחת בכל חצי שנה אז כדאי לקחת את זה בחשבון. רק בריאות!

ומה עם הטלוויזיה? יס, הוט, סלקוםTV ובזק

אתם נוהגים לצפות בחדשות כל יום, או אולי לראות סרט לפני השינה? תצטרכו לתאם עם הספק שלכם על מנת שיגיעו להתקין את התשתית בדירה החדשה, במידה וצריך. יכול להיות שיתאפשר לכם לעדכן הכל טלפונית, או במידה ותחליטו להתנתק ולהפסיק את החיובים. כמובן שתמיד קיימת האפשרות שיבקשו מכם להגיע לתחנת שירות על מנת להחזיר ציוד (ממיר, כבלים וכו'). תוכלו גם לשמור את מספר הטלפון שלכם על ידי התקשרות עם ספק הטלפון שלכם.

 

התארגנות לפני העברת דירה - מה כדאי לעשות?

התנהלות וארגון המעבר דירה מראש יחסוך לכם זמן, כסף וכאבי ראש. ראשית כל עליכם להחליט מה תשאירו בדירה הישנה ומה תקחו איתכם. מה שלא תרצו לקחת תוכלו גם למכור דרך קבוצות יד שנייה בפייסבוק או באתר יד2, או אפילו לתרום.

במידה והחלטתם לפרק ולארוז את הרהיטים בעצמכם, ודאו כי ברשותכם הכלים הנכונים ומספיק קרטונים לאריזה. במידה ותרצו שחברת ההובלות תדאג לזה, ניתן לתאם שירותי פירוק ואריזה על מנת לחסוך עבודה. כדאי גם לתכנן את סדר האריזה, אך חשוב לקחת בחשבון שלפעמים האורזים יעדיפו לשנות סדר זה מטעמים שונים.

במידה וצריך, תשקלו להזמין שירותי מנוף למעבר דירה. זה חשוב במידה ואתם מתגוררים בקומה גבוהה, במיוחד אם אין מעלית. העברת ריהוט כבד תהיה הרבה יותר נוחה ובטוחה בעזרת מנוף. בדקו את הגישה לדירה החדשה, אולי היא יותר נוחה ואולי לא.

השלב הבא במעבר דירה הוא תיאום הובלה, ואחסון במידה וצריך. זה השלב בו אתם מתקשרים אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת ותיאום תאריך נוח למעבר דירה. בדרך כלל נציג יגיע לבדוק את הדירה שלכם במטרה למנוע אי הבנות. עבור שירותי אחסון תקבלו הצעה נפרדת, בדרך כלל בסביבות $250 כל חודש עבור אחסון דירת 3 חדרים.

במידה ותצטרכו, תוכלו להזמין קרטונים ונייר אריזה בהתאם לכמות לה אתם זקוקים למעבר דירה. כדאי תמיד שגודל הארגזים יהיה אחיד על מנת שיהיה אפשר לסדר אותם בצורה נוחה וקלה. ניילון פצפצים חשוב מאוד עבור פריטים שבירים.

כמה שבועות לפני המעבר תכינו את כל המסמכים החשובים לכם במקום אחד, במיוחד מסמכים אותם תצטרכו לקחת איתכם בזמן המעבר. דרכונים, מסמכים רפואיים, ביטוחים, כל דבר בעל חשיבות כלשהי שאולי תצטרכו בזמן המעבר. סמנו ארגזים על מנת לשמור על סדר (ארגז ספרים, ארגז מסמכים וכו'), ודאו כי הארגז מסומן מכל הכיוונים ושמצוין לאיזה חדש הארגז שייך. לא לשכוח לסמן אם תכולת הארגז שבירה!

התחילו באריזה, קודם כל הפריטים הנחוצים פחות ורכוש אותו אתם לא תצטרכו לפני המעבר או תוך כדי שהוא קורה. כדאי לפנות מחסנים ולארוז אותם, כך גם יתפנה עבורכם מקום לארגזים. במידה ויש לכם ילדים, תוכלו להפעיל אותם באריזת הרכוש שלהם.

חשוב מאוד לוודא שכל התהליך הבירוקרטי של המעבר דירה עובר חלק, ולוודא שכל התשתיות עדכנו את הכתובת החדשה שלכם. רישמו הכל על מנת שתדעו מה סיימתם ומה עוד דורש את טיפולכם.

 

 

שבועיים לפני מעבר דירה

כדאי לעבור בסניף הדואר על מנת לחתום על מסמכי 'עקוב אחרי'. השירות חינמי לארבעה  חודשים, וניתן לקבל מחיר טוב לכל שישה חודשים נוספים. תודיעו לכל מי שצריך על המעבר דירה, בין אם אלו קרובי משפחה, חברים או שכנים, וכמובן גם חברות ביטוח, אשראי ובנקים. כדאי גם לעדכן את המנוי לעיתונים או מגזינים.

 

 

התמקמות בדירה החדשה

קבעו את החדרים השונים, וודאו שהמובילים מסדרים את הארגזים בחדרים הנכונים. במידה והוספתם שירות הרכבה, שימו לב שכל הריהוט מורכב במקום הנכון עבורכם. עדכנו את הכתובת החדשה בתעודת הזהות, כל חברות הבנקים, ביטוחים והאשראי, חדשו את מנוי העיתון האהוב עליכם, עדכנו את הכתובת באתר המילואים וודאו כי בעבודה מודעים לשינוי.

תתחדשו, מקווים שאתם מרוצים מהדירה החדשה!

download.jpeg

מעבר משרדים - ניתן להזמין הובלות מיוחדות, כגון הובלות משרדים, ונדאג שתקבלו את השירות המתאים ביותר. העברת מחשבים, מסכים וציוד רגיש צריכה להיעשות בצורה המושלמת על מנת לחסוך נזק.

Storage Warehouse Pompano Beach.jpg

אחסון תכולת דירות - צריכים לאחסן ציוד? זה לא משנה אם אתם טסים לחו"ל או שאתם זקוקים לאחסון לפרק זמן קצר, אצלנו תוכלו לאחסן חפצים בודדים ואף תכולת דירות לכל תקופת זמן במקום מאובטח.

shutterstock_1183163689.jpg

שירותי אריזה - בנוסף לשירותי הובלת משרד או הובלת דירה אנו מספקים שירות אריזה על מנת שהמעבר שלכם יהיה נוח ופשוט יותר. נגיע אליכם עם קרטונים מותאמים לאריזה, ונבצע את שירותי האריזה במהירות עבורכם!

Apartment-moving-1400x933.jpg

פינוי דירות - צריכים לפנות את הדירה בהקדם? אצלנו תוכלו לקבל שירות מהיום למחר, ואפילו מהיום להיום במחיר אטרקטיבי במיוחד. חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.

shutterstock_563024026.jpg

הובלות מנוף - רוצים להעביר פריטים כבדים במיוחד? אל דאגה, דרכנו תוכלו לקבל גם שירותי מנוף על מנת שההובלה תהיה קלילה וזריזה. הצוות שלנו יודע לעבוד גם עם ציוד כבד ורגיש במיוחד.

how-to-move-a-sofa-featured.png

הובלות קטנות - השירות הזה מותאם בין היתר לחיילים או סטודנטים שזקוקים להעביר מספר פריטים מצומצם, כגון מקרר, ארון, טלוויזיה וכו'..

בין שירותינו:

הובלות.jpg

מעבר דירה - אנו מספקים שירותי הובלות דירה. בנוסף לשירות ההובלה אנו מציעים גם שירותי אריזה על מנת לצמצם את האפשרויות לנזק, וכמובן להקל עליכם! דרכינו תקבלו שירות הובלות אמין וזול.

shutterstock_721408171.jpg

הובלות סטודנטים - אצלנו ב'BestMoving' סטודנטים מקבלים יותר! הנחות מיוחדות בעבור שירותי הובלת דירה או הובלות קטנות, כי לסטודנטים מגיע יותר.

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם אחד המובילים הטובים במדינה!

ביחרת מיקום הובלה.png

תודה רבה שבחרתם ב-BestMoving הפנייה התקבלה בהצלחה באתר. נציג שלנו יצור עמכם קשר בהקדם.

הובלות מנוף.png
משאית הובלות.png

אתם זקוקים לשירותי הובלות? אצלנו ב-BestMoving זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, עם הצוות המקצועי ביותר והמחירים הטובים בארץ. אנו מתחייבים לספק שירות איכותי, ונדאג לשמור על הציוד שלכם ולטפל בו בצורה הטובה ביותר. הובלות דירה אמינות, זריזות ומקצועיות זה רק דרך BestMoving!

מתכננים לעבור דירה? זקוקים למוביל?

הובלות.png
קרטונים לאריזת בית.png
משאית הובלות.png
shutterstock_1125070577.png
bottom of page